18. 02. 2017

RC rally Kobra Hostinné

  Prezentovalo se všech 81 závodníků, což je světový rekord. Na report tentokrát nějak nezbyl čas a tak zde dáme časem alespoň komentáře závodníků. Jan Šrámek (1.místo) Několik závodů v této hale jsem již jel ale takhle příjemně namotanou trať jsem tu ještě neviděl. Myslím že tentokrát jsem měl trošku víc štěstí než rozumu :-D A po závodě jsem taky rád že mám opět auto co umí vítězit. Překvapilo mě, že tak velký počet závodníků jsem vůbec nijak negativně nevnímal a vše šlo hladce. PS:…

15. 04. 2017

RC rally Světlá Světlá nad Sázavou

Komentáře závodníků Lukáš Zámečník (7.místo) Do Světlé jsem odjížděl s tím, že by bylo krásné udržet sedmou pozici v absolutním pořadí šampionátu. Do první RZ jsem zvolil špatné pneu. Pirellky sice držely na hrubém asfaltu a dlaždicích, ale na čistém asfaltu jsem se klouzal. Patnáctý čas nebyl na začátek moc "oslnivý". Od druhé RZ jsem zvolil Dashe a odjel na nich celý závod (taky tak dopadly!). Časy do první desítky nás těšily, jen ta ztráta na první tři jezdce je šílená. Jedou úplně jinou…

13. 05. 2017

RC rally ZŠ Praha Petrovice Praha - Petrovice

RC rally v rozlehlém školním areálu. Střídají se povrchy jemná šotolina (antuka), asfalt, umělá tráva, dlaždice, plechové překážky skateparku.

15. 07. 2017

Speedway rally Březolupy Březolupy

Široké tratě na jemné šotolině plochodrážního oválu přímo svádějí k jízdě dveřma napřed.

19. 08. 2017

Tour de Vyškov Vyškov

Tratě rychlostních zkoušek sobotního závodu 2WD jsou ryze asfaltové. Rychlostní zkoušky jsou v rozmezí 2 - 4 minut.

20. 08. 2017

de Tour Vyškov Vyškov

Tratě rychlostních zkoušek nedělního závodu jsou čistě šotolinové umožňující i modelu 2WD jízdu dveřma napřed. Rychlostní zkoušky jsou v rozmezí 3 - 6 minut.

23. 09. 2017

RC rally Třemošná Třemošná

Šotolinová trať v areálu Sokola Třemošná bude dějištěm posledního závodu MČR 4WD. Úzké i široké tratě RZ řádně prověří všechny účastníky. Délky RZ 4-9 minut.

21. 10. 2017

Slavnostní vyhlášení Sosnová

Slavnostní vyhlášení se odehraje při Setkání mistrů velkých aut na Autodromu v Sosnové u České Lípy. Pro registrované závodníky jsou vstupenky zdarma a dotované ubytování.